KURUMSAL

HAKKIMIZDA;

Firmamız İdil Otomotiv Tic. A.Ş. adı altında 27.07.1995 yılında Lara/ANTALYA bölgesinde kurulmuş olup, Lassa ve Bridgestone bayiliği ile ticari faaliyetine başlamıştır.

Takiben 1997’den itibaren Volvo ve Mitsubishi Antalya Bölge bayisi olarak satış ve servis hizmetlerini yürütmüştür. Bunların akabinde Subaru Otomobillerinin satış ve servis hizmetleri bölge bayiliği yapmıştır. 1999 yılında Antalya Otogarının yanında yaptığı yeni tesislerinde, Petrol Ofisi Akaryakıt, Milangaz Otogaz, Yine aynı dönemde Otogar içinde Shell Akaryakıt istasyonu açılmıştır. 2006 yılında Türkiye’nin en güçlü dağıtım ağına sahip lider OMV Petrol Ofisi madeni yağları Antalya, Isparta ve Burdur bölge distribütörlüğünü de almıştır. 2011 yılında Belediyenin tasarrufları sonucunda Akaryakıt hizmetleri ve diğer bayilikler bırakılmıştır. Halen Akdeniz Sanayi Sitesindeki yeni yerinde madeni yağları distribütörlüğüne her yıl hacmi artarak devam ekmektedir.

Hizmette dürüstlük ve kalite anlayışı ile çalışan firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet, zamanında teslim, uygun fiyat ve güven olmuştur.

MİSYON & VİZYON

1.
MİSYONUMUZ

İDİL PETROL, Sektördeki pozisyonu, imajı ve kurumsal nitelikleri ile çalışanın, müşterisinin memnuniyetini maksimize eden bir şirket olmak.

2.
VİZYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerin dağıtımında öncü konuma gelerek odağında müşterinin yer aldığı tedarik zinciri çözümleri sunmak ve ortaklarına kazandırmayı sürdürmek